Yeni Sezon Çanta ModelleriTam yaza girerken yılın trend çantalarına sahip olmak herkesin hakkı! Özellikle omuz çantaları bu sezonun tutulan modellerinden olmasıyla beraber hem rahatlığıyla hem de kullanışlı olmaları onları özel kılıyor.

Tüm kadınların dikkatini çektiği çanta modellerimizi görmek için hemen tıklayın! Özellikle deri omuz çantaları stoklarda tükenmeye başlamışken siz de en beğendiğiniz modeli yaza hazırlamak ister misiniz?

Site üzerinde yer alan sırt çantaları ise özellikle aksesuar olarak kullanımdan ziyade konfor açısından tercih edilenler arasında. Öyle ki, içine herşeyi sığdırabileceğiniz bir sırt çantası sizin tüm yükünüzü hafifletebilir.

Geçmiş sezonlarda kumaş omuz çantaları kadınlar tarafından çok tercih edilmese de özellikle 2020 yazına damga vuracak kumaş omuz çantası modelleri Streetbox'da sizi bekliyor olacak!

Yüzde yüz pamuk!
Yüzde yüz pamuk olmasından dolayı yaz aylarında özellikle terletme yapmayan ve bu problemi sıklıkla yaşayanları artık kurtarıyor.

İç hacim genişliği önemli!
Bir çantanın iç hacminin geniş olması çok önemli! Mağazamız üzerinden satın aldığınız her çantanın iç hacmine özen gösteriyoruz. İçine dünyaları sığdırabileceğiniz çantalarımız alıcılarını bekliyor.

Kapıda ödeme seçeneği!
Diğer ödemelerin yanı sıra ilk defa internetten alışveriş yapan veya henüz internet alışverişlerine güven duyamamış müşterilerimizi de düşündüğümüz için kapıda ödeme seçeneği de sunuyoruz.

Havale ve Kredi Kartına Taksit!
Kredi kartına taksit konusunda da oldukça esneğiz, bütçenizi sarsmayacak şekilde parça parça ödeme yapmak isterseniz taksit seçeneğimizi de kullanabilirsiniz.

En güzel çanta modelleri ile sizleri Streetbox'a bekliyoruz!
Özellikle yaz ayları için satışını yaptığımız tüm çantalarda konforun, rahatlığın ve bunların yanı sıra terletme yapmamasından dolayı çantanızda bulundurduğunuz eşyaların güvenliğini düşünüyoruz ve ayrıca tüm kombinlerinize uyum sağlayacağı konusunda da hiç bir endişemiz yok.

Bir çantanın hem işlevselliği, hem duruşu önemlidir!
İç hacim genişliği yüksek ve yüzde yüz pamuk olduğunu belirttik fakat bunların yanında stilinize uyum sağlamasının da çok önemli olduğunu düşündüğümüz için her sezon tüm modellerimizi değiştiriyor ve baştan üretim yapıp trende uyum sağlıyoruz.

Tüm modellerimizi görmek ve hemen alışverişe başlamak içinn sizi de Streetbox'a bekliyoruz!

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.