Saç Onaran Ultrason Makinesi

Saç Onaran Ultrason Makinesi

Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı güzel oyuncu ve model Larissa Gacemer’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir video kadınların ilgi odağı oldu.

Model ve oyuncu olan Gacemer uzun zamandır çektiği farklı ve çoğu zaman çok eğlenceli olan videolarla dikkatleri üzerine çekiyor. Kimi zaman yemek yeme düşkünlüğünü, kimi zaman spor günlüğünü kimi zamansa doğduğu yere özgü samba gibi dans türleriyle bizlerin beğenisini alan Larissa Gacemer; bu defa farklı bir video ile karşımıza çıktı.

Eğlenceli videolarıyla sempati toplayan güzel oyuncu bu defa bilgilendirici bir paylaşımda bulundu. Larissa Gacemer annesinin Brezilya’dan gönderdiği bir saç onarıcı makineyle saç bakımı yaparkenki görüntüsünü takipçileriyle paylaştı ve video kısa zamanda binlerce kişi tarafından izlendi, beğeni topladı. Peki ne işe yarıyor bu ultrason makinesi ve nasıl kullanılıyor? Sizler için saç bakımında kullanılan bu ultrason makinesini araştırdık. İşte saç onaran ultrason makinesi hakkında merak ettikleriniz…

Saç onarıcı ultrason makinesi ne işe yarar?

Saç bakımında kullanılan bu ultrason makinesi görüntüsü itibariyle tıpkı saç düzleştirici bir maşa gibidir ancak; saç şekillendiricilerden farklı olarak ısı değil, ışın verir. Bu ışınlar saçı dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur.

Işın yoluyla saç pigmentlerine ulaşan ultrason makinesi saç kırıklarını onarır, çatallanmaların önüne geçer.

Saç pigmentlerine ulaşarak saça parlaklığını tekrar kazandıran ultrason makinesi saça canlılık verir.

Saç onarıcı ultrason makinesi nasıl kullanılır?

Ultrason makinesini kullanmadan önce saçlarınızı kulak memesinin başladığı yerden en uca kadar Hindistan cevizi yağı ile yağlamanız gerekir. Daha sonra saçlarınızı tıpkı düzleştirirken yaptığınız gibi tutamlara ayırın ve ultrason makinesini ayırdığınız her tutamda 14 kez gezdirin. Düzenli uygulamalar yaparak saçlarınızdaki farkı görebilirsiniz.

Peki nerden alabiliriz bu ultrason makinesini? Maalesef saç onarıcı ultrason makinesinin satışı ülkemizde yapılmamaktadır. Yurt dışı seyahatlerine gittiğinizde araştırarak temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar

Sevgi
17 Ara 2016
Çok merak ettim dogrusu😊 böyle faydali ürünlerin ülkemizde de satılması gerekiyor bence. Kuzenim Brezilya seyahatinde şu an ve benim için ultrason makinesi alacak. Umarım yıpranmış saçlarımı toparlayabilirim.