Noreva Kerapil

Noreva Kerapil

Ciltte oluşan pürüzlerin giderilmesi için kullanılan noreva kerapil; bacak, bikini ve sakal bölgesi için idealdir. Batık kıllardan rahat bir şekilde kurtulmak isteyenler kremi kullanarak kısa süre içinde çözüme ulaşabilirler. Paraben içermeyen kremin alerji testleri yapılmıştır ve her cilt tipi için rahatlıkla uygulanabilir.

Batık Nedir? Nasıl Oluşur?

Kadın ve erkek herkesin çok sık karşılaştığı bir problem olan batıklar, istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan yöntem esnasında yapılan hatalar yüzünden oluşur. Hassas bir ten yapısına sahip olanlardaysa uygulama yönteminin doğru olmasına karşılık batık ve sivilcelerle karşılaşılabilir.

Tüyleri fazla uzamadan almak batık oluşumunu engellemek için en doğru yöntemdir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ağdayı tercih edenlerin uygulama esnasında mutlaka tüylerin çıkış yönüne doğru işlem yapması tavsiye edilir. İşlem sonrasında nemlendirici kullanmak ve tüy dökücü kremlerden destek almak da bölgenin rahatlamasını sağlayabilir.

Batık Oluşumunun Engellenmesi İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo sonrasında orta sertlikte bir kese yardımıyla temizlenen bölgenin yıkanması batık oluşumunu engelleyecektir. Noreva Kerapil gibi batık önleyici kremleri akşam yatmadan önce ihtiyaç duyulan bölgeye sürerek kısa vadede istenen sonuca ulaşılabilir. Parmak uçlarına alınan bir parça krem, ağda uygulamasının öncesinde sık sorun yaşanan bölgeye uygulanabilir.

Krem kadınlarda; kol altı bölgesi, bikini ve bacakta kullanılırken

Erkekler için; sakal, kafa bölgesi, sırt ve göğüs bölgesinde kullanılabilir.

Batıklara Doğru Müdahale Edilerek Sorun Çözülebilir

Banyoda sıcak su altında iyice yumuşatılması gereken bölgeye ponza taşı veya cilt tipiyle uyumlu bir peeling yaparak da çözüm aranabilir. Derinin içine gömülmüş batık kılları çıkartmak için bölgenin zedelenmesi farklı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Peeling veya Noreva Kerapil gibi yardımcı kozmetliklerle cilt yüzeyindeki ölü deri temizlenir ve deri altında kalan kılların derinin yüzeyine çıkması sağlanır.

Isıya karşı yüksek duyarlılığa sahip olan krem 30 derecenin üstündeki sıcaklıklarda tutulmamalıdır. Kullanmadan önce iyice çalkalanması gereken ürün, göz ve mukoza çevresine temas ettirilmemelidir. Cildin düzenli olarak nemlendirilmesi, temizlik işlemlerin uygun şartlarda, doğru yöntemlerle ve gerekli zamanlarda yapılması batık sorununun en az inmesini veya hiç yaşanmamasını sağlayabilir.

https://www.dermoeczanem.com/noreva-kerapil-dermo-regulating-care-75ml

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.