MURAT BOZ ESKİ SEVGİLİSİNİ STALKLADI, ORTALIK KARIŞTI!

MURAT BOZ ESKİ SEVGİLİSİNİ STALKLADI, ORTALIK KARIŞTI!

Son zamanlarda en beğenilen, duyulduğu anda herkesi imrendiren Murat Boz-Aslı Enver ilişkisi şu sıra herkesin gündeminde. Kardeşim Benim filmi ile tanışma fırsatı bulan ve arkadaşlıklarını kısa zaman içinde aşka dönüştüren Murat Boz-Aslı Enver çiftinin aşkı kıskanılası yanlarıyla insanların kafasında ‘örnek çift’ imgesini çoktan oluşturmuştu bile. Ancak şimdilerde herkesin konuştuğu başka bir şey var: ‘Murat Boz eski sevgilisini unutamadı mı?’

Murat Boz Eski Sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun Videosunu Beğendi

Murat Boz geçtiğimiz günlerde bir zamanlar menajerliğini de yapan eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun tamı tamına 2 ay önce paylaştığı bir videoyu beğendi. Boz; beğeniyi hemen geri çekse de durum takipçilerinin ve hayranlarının gözünden kaçmadı.

Şu an tıpkı Murat Boz gibi Eliz Sakuçoğlu da doludizgin bir aşk yaşıyor zira Instagram fotoğrafları da bunu kanıtlıyor nitelikte. Bu sebeple Murat Boz’un önce videoyu beğenmesi daha sonra derhal geri çekmesi; Murat Boz’un eski sevgilisini stalkladığı, videoyu da yanlışlıkla beğendiği dedikodularını daha da fazla gündeme getiriyor.

Aslı Enver Stalklama Sebebiyle Murat Boz’a Ne Tepki Verdi?

Stalklama işine Aslı Enver’in ise ne tepki verdiği şimdilik bilinmiyor.

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.