Krauterhof Selülit Kremi Mucize Yaratıyor!

Krauterhof Selülit Kremi Mucize Yaratıyor!

Selülit biz kadınların ufak yaşlardan itibaren başlayan ve yaş ilerledikçe daha da derinleşen estetik problemlerinden biridir. Son derece zayıf olsak bile salgılanan kadınlık hormonunun etkisiyle bir türlü kurtulamadığımız yaygın bir sorundur selülit. Beslenme listemizden yağlı ve şekerli gıdaları çıkartırız, spora sığınırız ancak; yine de istediğimiz sonucu tam olarak alamayız. Peki selülit kurtulması imkansız bir cilt problemi mi? Tabii ki hayır. Sizler için selülit kremleri arasında açık ara en iyi marka olarak adlandırılan Krauterhof selülit kremini araştırdık ve sonuçları maddeler halinde topladık. İşte yanıtı…

Selüliti önlemek için ne yapmalıyım?

Selülitin en büyük düşmanı hatta kan davalısı tabii ki SU’dur. Vücudunuzun günlük su ihtiyacını karşılamadan selülitle mücadele edemezsiniz. Günde 2,5-3lt su içmek yaz-kış dinlemeden daimi alışkanlığınız olmalıdır.

Beslenme selülite sebebiyet veren ya da oluşumu önleyen en temel faktörlerdendir. Aşırı yağlı, unlu, şekerli ve tuzlu besinler vücudunuzu yağlandırır ve bacaklarda su tutulmasına sebep olur. Bu sebeple her şeyden önce hayat tarzınızı sağlıklı beslenme üzerine şekillendirmelisiniz. Çiçek yağı, margarin gibi sağlıksız yağlar yerine zeytinyağı, fındık yağı gibi sağlıklı ve vücuttan kolay atılan yağları tercih ederek başlamalısınız.

Beyaz undan mümkün olduğunca uzak durup, tam tahıllı ekmekleri miktarına dikkat ederek tüketmelisiniz.

Tuz selülitin can dostudur. Bu sebeple tuzu can düşmanınız ilan edin ve yemeklerde çok ufak miktarda hatta mümkünse hiç tuz kullanmayın.

Pastalar, çikolatalar, şerbetli tatlılar… İçlerinde un, şeker ve ciddi miktarda yağ bulunan bu gıdalardan uzak durmanız gerektiğini söylemeye gerek bile yok aslında. Meyvelerin içindeki şeker bile ölçü kaçırıldığında fazlasıyla tehlikeli olabilirken tatlıların bu konuda masum olabileceğini düşünmek affedersiniz ama arsızlıktır. Aşırı derecede tatlı krizi çekiyorsanız nadiren olmak üzere az şekerli ya da kalorisiz tatladırıcılarla yapılmış sütlü muhallebi ve sütlaçlarla geçiştirebilirsiniz.

Ve selüliti yok etmenin koşulsuz temeli:SPOR! Spor yapmıyorsanız üzgünüm ama selülitten hiçbir zaman kurtulamayacaksınız. İlle de ağır sporlar yapmanız gerekmiyor en azından günde 45 dakika tempolu yürüyüşler yaparak kan dolaşımınızı hızlandırabilirsiniz.

Krauterhof selülit kremi nedir

Ve geldik selülitle mücadele konusunda en yaygın yöntemlerden birine. Selülit kremlerinin çok da işe yaramadığını düşünsek de Krauterhof selülit kremine yapılan övgüler sonrası sizler için denemeye karar verdik. 20 gün boyunca her akşam spordan önce sorunlu bölgelere masaj yardımıyla yedirdik ve 20 günün sonunda aldığımız sonuç bizi çok şaşırttı. Bir kremin selülitle savaşta bu kadar etkili olabileceğini düşünemezdik.

Krem doğal içeriklerden oluşturulmuştur. İçinde nane, biberiye, panthenol, cafein ve carnitin bulunuyor. . Krauterhof Anti Cellulite Jel olarak geçse de kıvamı jelden ziyade krem gibi. Ürünü eldiven takarak kullanmanızda fayda var zira termal ısıtıcı etkisi bulunduğu için elleriniz de bacaklarınız gibi cayır cayır yanabilir. Kremin ısıtıcı etkisi ilk yarım saat müthiş hissediliyor ancak; 2 saat sonra bile bacaklarınızdaki sıcaklığı hissedebiliyorsunuz.

Krauterhof selülit kremi işe yarıyor mu?

Kremi sürdükten sonra parkta, spor salonunda ya da evinizde egzersizler yapıyorsunuz. Biz 20 gün boyunca hafif tempolu koşular ve squat egzersizleri uyguladık. 20 gün sonunda gözle görülür oranda bir fark olduğunu farkettik. Tabii ki bu krem mucize değil ancak; beslenme, spor ve detokslu sularla birlikte kullanıldığında sonuca ne kadar çabuk ulaşabileceğinizin anahtarı olma konusunda son derece iddialı. Siz de deneyin ve farkı görün.

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.