İç Mimarlardan Dekorasyon Önerileri

İç Mimarlardan Dekorasyon Önerileri

İstanbul iç mimarlık firmalarından olan Novarch iç mimari 2018 yaz dekorasyonu ile ilgili evinizde veya işyerinizde uygulayabileceğiniz dekorasyon önerileri verdi. İşte evinizde veya iç mekan tasarımlarında uygulayabileceğiniz 5 öneri.

İç mimar önerileri

mavi duvarlar, iç mimari önerisi

1-) Yaz aylarının en çok sevilen sarı, yeşil ve açık mavi tonlarını duvarınıza uygulayarak daha enerjik ve doğal bir ortam sinerjisi yaratabilirsiniz. Uyguladığınız duvar rengi ile krem tonlarda halı veya kilim ile tasarımı daha da bütünleştirebilirsiniz.

tonsurton tasarımlar

2-) Tonsürton tasarımlar geçen yıla göre daha revaçta ve tercih edilir bir tasarım yönü sunuyor. Özellikle restaurant, bar, otel gibi mekan tasarımlarına bakıldığında daha çok tonsürton tasarımlar oldukça tercih ediliyor. Tonsürton tasarımlarda dikkat edilmesi gereken renklerin çok patlak ve dikkat çekici olmaması olacaktır. Daha naturel renkler tonsurton için uygundur.

tek duvarda duvar kağıdı iç mimar önerisi

3-) Duvar kağıtları geçen yıla göre daha az tercih edilir durumda. Modern ve çağa uygun tasarımlar yakalamak isteyenler için duvar kağıtlarından uzak durmayı önerebiliriz. Mutlaka kullanmak isteyenler için ise yalnızca tek duvarda uygulamak daha modern bir iç mimari tasarım yaklaşımı olacaktır.

flamingo tablolar

4-) Geçen yazın simgelerinden biri olan flamingo yine iç mekanlarda kendini göstermeye devam edecek. Açık ve ortak kullanım alanlarında duvar resimleri şeklinde kullanabilir, iç mekanlarda da obje olarak detaylandırabilirsiniz. Özellikle beyaz tonlu evlerde tablo olarak flamingo tercihleri şık sonuçlar yaratabilir.

yaprak desenli yastıklar

5-) Doğanın en güzel detayı olan yaprakları, desen detayları olarak koltuk yastıklarında kullanmak, adeta iç mekanınıza yazı getirecek. Duvar renklerinizle uyumlu, koltuk renklerinden zıt yaprak figürlü yastıklar tercih etmek güzel bir tasarım ortaya çıkaracak.

İç Mimar Nedir?

Novarch iç mimari, bir çok firmanın ofisi, restaurant, otel, bar gibi ortak kullanım alanları ile kişisel alanlar için tercih edilir bir mimarlık firmasıdır. Novarch iç mimari nitelikli konut projelerinde sıklıkla görev almış ve uygulamalarda bulunmuştur. Temel ilkesini modern, dinamik ve canlı, yaratıcı ve kullanışlı iç mimari tasarımlar üretmek olarak ifade eden Novarch, iç mimari tasarımlarını genellikle proje teklifleri üzerine kurgulamaktadır. İç mimarlık proje tekliflerini değerlendiren ve en iyi tasarımları üreten Novarch iç mimarlıktan siz de eviniz, ofisiniz, restaurantınız, oteliniz, barınız veya konut projeniz için iç mekan tasarımı talebinde bulunabilirsiniz. İç mekan tasarımların yanında aynı zamanda 3d proje çizimleri için de Novarch iç mimari çalışmaktadır.

2005 yılından bu yana sayısız projede çalışan firma Novarch ile iletişime geçerek yenilikçi modern tasarım örneklerini inceleyebilir, tamamen size özel proje uygulamasını isteyebilirsiniz.

Kaynak: novarch.com.tr
Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.