Hayatınızı Venta ile RenklendirinPırlanta her kadının en iyi arkadaşı... Pırlanta satın alırken yalnızca estetik açıdan güzelliği ile değil, bir yatırım aracı olarak da kalıcı olacağını bilerek alışveriş yapmak gerekmektedir. Pırlanta satın alırken sertifikalı yüzükleri satın alabileceğiniz en güvenilir firmalardan biri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sertifikalı pırlantalarımızı GIA ve HRD sertifikalı ile satışa sunuyoruz. Bu sertifikaları veren GIA ve HRD kuruluşları, bağımsız elmas kuruluşlarıdır. Aynı zamanda pırlanta satışından herhangi bir kar elde etmemektedir. Bundan dolayı da tüm dünya genelinde en güvenilir ve kabul edilmiş elmas kuruluşları arasında bulunmaktadır. Sitemizde bulunan tüm pırlanta ve elmas mücevherlerin sertifikaları bulunmaktadır. Bu sayede satın aldığınız pırlantaların kaç karat olduğunu, rengini, taştaki kusurları ya da berraklığı kesin olarak görebilirsiniz. Bu sayede nasıl bir pırlanta satın aldığınız hakkında fikir sahibi olabilir ve satıcı insiyatifine kalmadan neye para harcadığınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Tek Taş

Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan tek taş modellerini Venta Pırlanta güvencesi ile satın alabilirsiniz. Venta, kusursuz kesilmiş pırlanta anlamına gelmektedir. Büyüleyici pırlanta mücevherlerin en iddialı ve güvenilir markalarından olan Venta, kuyumculuk sektöründe 20 seneyi aşkın tecrübeye sahiptir. Pırlanta sektöründe öncü firmalardan biri olan Venta Pırlanta, özellikle toptan pırlanta ithalatı ve montür üretimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra uluslararası platformda da tanınmaktadır. Güvenli alış verişin diğer adı olan Venta Pırlanta sertifikalı ürünlerini sizlere, üreticiden direkt olarak ulaştırmaktadır. Bu sayede kalite bakımından yüksek ürünleri, çok daha uygun fiyatlarla satın alma imkanı elde edebilirsiniz. Hızlı kargo avantajlarının yanı sıra yüzük ölçüsü imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Venta Pırlanta özellikle kişiye özel ürünler için de tasarım yapma imkanını sizlere sunmaktadır. Yaratmak istediğiniz fikirler varsa, Venta Pırlanta tasarım ekibi olarak, mücevherlerinizi sizler için tasarlıyoruz. Bize ulaşarak tasarımlarınızı iletebilirsiniz. Pırlantalardan tasarımlarınızı hazırlayarak sizlere garantili ve sertifikalı şekilde teslim etmekteyiz.

Pırlanta Fiyatları

Pırlanta fiyatları satın alacağınız modele ve kullanılan pırlanta taşının sayısına, karatına göre değişmektedir. Sitemiz üzerinden farklı karat ve modellerde birçok pırlanta yüzük bulunmaktadır. Farklı fiyat aralıkları sayesinde her bütçe için uygun yüzük modelini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Yüzük seçerken karat ve büyüklüğünden ziyade, beğendiğiniz tasarıma odaklanmanız yeterli olacaktır. Karat arttıkça fiyat da artış gösterir. Fakat genel olarak en önemli detay, sertifikalı yüzükler saton almanızdır.

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.