Botoks ve kullanım alanları

Botoks ve kullanım alanları

Botoks kullanım alanları arasında kozmetik alan ilk başta gelmekle birlikte, yine son yıllarda oldukça etkili olan botoks ile terleme tedavisi de Botoks doktoru Mustafa Karataş’ın uzun yıllardan beri hizmet vermekte olduğu kliniğinde uzman ekibi tarafından güvenle uygulanabilmektedir.

Botoks ile terleme tedavisi!

Kişilerin yaşam kalitelerini ve en önemlisi de psikolojilerini olumsuz yönde etkilemekte olan aşırı terleme sorunu, günümüzde botoks uygulaması ile son bulabilmektedir. Geçici bir çözüm olsa da yaklaşık 12 ay kadar bir süre kişilerin bu sorundan uzaklaşmasını sağlayan botoks işlemi, Doktor Mustafa Karataş’ın kliniğinde uygulanabilmektedir.Terleme tedavisinde yapılan Botoks uygulaması, deri içerisine enjeksiyon şeklinde yapılmaktadır. Uygulamadan önce terleyen bölgenin genişliği, “nişasta iyot testi” yapılarak tespit edilmekte ve daha sonrasında da uygulama yapılacak olan bölge yaklaşık 2 cm aralıklar ile işaretlenerek uygulamaya başlanır.

Botoks doktoru Mustafa Karataş Kimdir?

Botoks doktoru olarak da nam salmış olan ve alanında son derece uzman bir hekim olan Karataş; uzun yıllardan beri medikal estetik alanında Nişantaşı’nda yer alan kliniğinde hastalarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Önerdiğimiz klinikler arasında ilk sırada yer alan Doktor Mustafa Karataş, eğitimlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli okullarda ve kliniklerde çalışarak tamamlamıştır. Şimdilerde de hala İstanbul Nişantaşı’nda yer alan kliniğinde botoks uygulamaları, dolgu uygulamaları, leke tedavileri, cilt gençleştirme ve özellikle de ameliyatsız estetik uygulamaları ve bölgesel incelme alanlarında hizmet vermektedir.

Botoks uygulaması nasıl yapılır?

Botoks işlemi mikro uçlu iğneler ile uygulanmakta olan oldukça minimal düzeyde acı hissedebileceğiniz etkili ve güvenilir bir uygulamadır. Botoks maddesi uygun konsantrasyonda sulandırıldıktan sonra hastalara enjekte edilmektedir. Burada önemli olan uygulanacak maddenin oranı ve uygulama alanındaki sıklıktır. İşlem esnasında veya hemen ardından yanmalar olabilmektedir ancak bu hissi önlemek adına buz uygulaması yapılması da öneriler arasındadır.

Sizler de kaliteli ve güvenilir ellerde botoks ve diğer uygulamalardan yararlanmak için Doktor Mustafa Karataş ve ekibini tercih edin. Üstelik her bilgi için de www.botoksdoktoru.com’u dilediğiniz zaman tıklayabilirsiniz!

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.