Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan

Saç derisinde görülen kaşıntı ve kepek gibi sorunları gidermek üzere tasarlanan bir ürün olan avalon organics anti-dandruff şampuan içerdiği bitkisel özler sayesinde saç derisinde rahatlama hissi yaratarak, düzenli kullanım ile kepek sorununun üstesinden gelmektedir.

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan Özellikleri

Tamamen organik bir ürün olan Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan, içeriğinde çay ağacı yağı, papatya yağı ve Aloe Vera bitkisinin özlerini taşımaktadır. Bu özler, saçları güçlendirir ve saç derisinin bakımını yapar. Saç derisindeki yağ dengesini yeniden sağlayan bu ürün, bu sayede kepek oluşumunu sonlandırır. Kepek oluşumu bir saç sorunu değil, saç derisi problemidir. Bu problem, saç derisindeki doğal yağ miktarının bozulmasına dayanmaktadır. Çay ağacı yağı bu dengeyi sağlayan önemli bir maddedir. Ayrıca papatya yağı saç derisinde kepekten kaynaklanan kaşıntıyı önler. Aloe vera bitkisi ise, hem saçları hem de saç derisini destekleyen özellikler sunmaktadır.

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan Nasıl Kullanılmalıdır?

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan, iyileştirici özelliklere sahip bir üründür. Dolayısıyla her iyileştirme özelliğine sahip olan ürün gibi ancak düzenli bir kullanım ile başarılı sonuçlara ulaşılabilir. Ürünü haftada en az üç kez kullanmak, yarar sağlamaktadır. Islak saç üzerine bir miktar sürülerek, saç ve saç derisine masaj yapılmak suretiyle uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra bol su ile durulanması gereken şampuan, gerek duyulursa tekrarlanarak kullanılabilir.

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan İçin Kullanım Önerileri

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan, yalnızca kepek sorunu görülen saçlar için kullanılmalıdır. Bu sorunun görülmediği saç türlerinde kullanım, saçların ve saç derisinin dengesini bozabilir. Ürün bitkisel olarak üretildiğinden herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Dermatolojik olarak, klinik deneyler ile test edildikten sonra satışa sunulmuştur. Hassas cilt tiplerinde dahi güvenle kullanılabilir. Fakat ciltte aşırı hassasiyet ve alerjik bir bünye söz konusu ise, bir dermatolog uzmana danışıldıktan sonra kullanılmalıdır. Ürünün hamilelik ve emzirme sırasında kullanımında herhangi bir sakınca görülmemektedir.

Avalon Organics Anti-Dandruff Şampuan, son kullanma tarihinden önce kullanılmalıdır. Yıkama sırasında gözlerle temas etmesi halinde bol suyla durulanmalıdır. Güneş ışığına ve yüksek ısıya maruz bırakılmadan saklanmalıdır.

https://www.dermoeczanem.com/avalon-organics-anti-dandruff-sampuan-414ml

Yorum Yap

Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.