2017 İlkbahar-Yaz Modası Trend Renkler

2017 İlkbahar-Yaz Modası Trend Renkler

Acısıyla tatlısıyla 2016’yı geride bıraktık hatta 2017’nin de yaklaşık olarak 6 haftasını geçirdik. Kışın son ayını yaşıyoruz; bahara çok az bir zaman kaldı. Bahar gelince moda dünyasının da yeni bir dönemi başlayacak; yeni sezon ürünleri trend renklerle vitrinlerde yer almaya başlayacak. Peki 2017 ilkbahar-yazının trend renkleri neler olacak? Sizler için yeni sezonun gözde renklerini araştırdık. İşte 2017 ilkbahar-yaz modası…

2017 İlbahar-Yaz Modasının Renkleri Nelerdir?

2017’nin en moda renklerinin başında mavi geliyor. Niagara Denim mavisi hem ilkbahar hem de yaz aylarında en çok kullanılacak renkler arasında olacak. Mavinin rahatlatıcı ve soft rengi sezonun şüphesiz en gözdesi!

Neredeyse her yaz bir tonu moda olan sarı; bu yıl çuha çiçeği sarısıyla moda olacak. Son derece dikkat çekici bir renk olan çuha sarısı; giyim-kuşamıyla ilgi odağı olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Niagara mavisine alternatif bir renk de lapis mavisi! Lacivertin canlı rengi olarak da bilinen lapis mavisi özellikle sarışınlara çok yakışan bir renk olarak sıklıkla kullanılacak.

Kırmızı alt tonlu turuncular da sezonun en sevilen renklerinden olacak. Kırmızı alt tonlu turuncular özellikle esmer kadınlara çok yakışacak!

Sarı alt tonlu yeşiller de sezonun bombası! Ünlü markaların koleksiyonlarında sıklıkla kullandığı sarı alt tonlu yeşiller özellikle yazlık kıyafetlerle yaygın olarak kullanılacak.

Pembe ancak soft değil civanperçemi pembesi sezonda sıklıkla kullanılacak renkler arasında yer alacak.

Metalik altın ve gümüş renkler kıyafetlere eşlik edecek; altın gibi parlayacaksınız.

Morun en tatlı tonu leylak da her kadının dolabında yer alacak.

Yorum Yap

Yorumlar

21 Şub 2017
Çok begendim ilk bahar moda trendlerini. Emeginize saglık çok güzel bir makale olmuş. Sitenizi takip alıyorum.